Connect with us

Тајмаут

Најсекси сирена: Видеото на Георгина од под вода, руши рекорди (ВИДЕО)

Девојката на Кристијано Роналдо и идна сопруга е повторно во центарот на вниманието.

Гергина Родригез и Роналдо со денови поминуваат заедно крстајќи ја скапа јахта по Азурниот брег.

Шпанската убавица сега објави видео на Инстаграм за да ги покаже своите вештини за нуркање.

Таа го истражуваше подводниот морски свет, но фановите природно уживаа во нејзиното привлечно тело.

loading...

За само четири часа, видеото го гледаа над четири милиони луѓе.

View this post on Instagram

🧜🏽‍♀️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com