Connect with us

Тајмаут

Не за помлади од 18 години: Многумина велат дека неверојатната Словакинка е совршена жена (ФОТО)

Словачката велосипедистка Лусија Јаворчекова важи за еден од најубавите спортистики во светот.

Сепак, шампионката на оваа земја од 2018 година е се помалку и помалку на велосипед и се повеќе се занимава со манекенство, каде очигледно заработува многу повеќе пари.

View this post on Instagram

Siren 🖤

A post shared by Lucia Lachkovic Javorčeková (@luciajavorcekova) on

Не е ни чудо затоа што Лусија поседува навистина неверојатно тело. Многумина велат дека таа е совршена жена, и таа често ги почестува сите нејзини придружници со голи фотографии.

 

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com