Connect with us

Тајмаут

Нов скандал во Барселона? Допирал по интимните делови на телото на вработена во клубот

Поранешен физиотерапевт во Барселона кој сексуално злоупотребил вработен во клубот во 2016 година бил осуден на четири години затвор, пренесува Кадена Сер.

Во 2016 година, еден од вработените во каталонскиот тим Хауме Ј.Л. наводно сексуално злоставувал жена која тогаш била вработена во клубот. Жената се разболела во тој период и во согласност со препораките на клупските лекари, започнала со третмани за физиотерапија во декември 2016 година, пишува sportclub.mk

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com