Connect with us

Тајмаут

Новороденче во семејството Џеко, се роди Далиа

Амра Џеко, босанска манекенка, ја роди Далија, третото дете во брак со најдоброто во Босна и Херцеговина. фудбалерот Един Џеко.

Девојчето го доби името Далија. Заедно со веста, тој објави и фотографија од првото дете во семејството.

Најпознатиот пар од БиХ неодамна го прослави третиот роденден на синот Дани, а нивната ќерка Уна која се роди пред пет години.

Во последните денови, ве потсетуваме, приказната за заминувањето на Босна и Херцеговина повторно стана актуелна. фудбалер од Рим. Според медиумите во Италија, капитенот на БиХ. кариерата може да ја продолжи во Јувентус.

loading...

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com