Поврзи се со нас

Кошарка

Официјално: Лејкерси добија големо засилување!

Се очекува Шредер да биде големо засилување за актуелниот шампион во НБА лигата. Во изминатата сезона германскиот кошаркар имаше просек од 18.9 поени по натпревари, четири асистенции и 3.6 скокови.

loading...

Facebook