Connect with us

Тајмаут

Поради сексипилната србинка, половина од Италија навива за Киево да се врати во Серија А

Судејќи според коментарите на социјалните мрежи, Киево дефинитивно ќе ги има најнеутралните фанови на нивна страна во баражот за влез во Серија А.

Причината за тоа е српската манекенка Јована Ѓорѓевиќ, која е во брак со напаѓачот , а за кои тие велат дека дефинитивно би била една од најсексапилните жени на фудбалери во Серија А во случај Киево да се врати во Серија А.

Што се однесува до самиот Ѓорѓевиќ, поранешниот напаѓач на Црвена звезда и Лацио има постигнато девет гола на 30 натпревари оваа сезона. Тој исто така имаше четири асистенции и исто така е најдобар стрелец на клубот.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com