Connect with us

Фудбал

Порно – актерка работи на проект за Премиер лигата (Фото)

Една од најпознатите порно – актерки, Миа Калифа, ги воодушеви навивачите на премиерлигашот Вест Хем.

 

View this post on Instagram

 

⚒⚒⚒ @uref.official

A post shared by Mia K. (@miakhalifa) on Jan 10, 2019 at 2:33am PST

Калифа деновиве престојува во Лондон, каде што работи на проект за Премиерлигата, а на социјалната мрежа „Инстаграм“ објави неколку фотографии во дресот на Вест хем.

  • Прв ден од снимањето во Лондон и имаме многу успех. Едвај чекам да ви откријам на што работиме, напиша 25-годишната девојка.

Реклама
Реклама

ГАЛЕРИЈА

Реклама

Повеќе од Фудбал

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com