Connect with us

Тајмаут

Потпаролката на Црвена Звезда со нови фотографии повторно ја полуде јавноста

Татјана Шајковиќ е портпаролката на Црвена звезда, која се најде во центарот на вниманието пред почетокот на оваа сезона.

Прес-конференциите на Звезда станаа многу интересни за секого заради волшебната Татјана. Таа маѓепса многумина со своето бујно деколте, но не сака да зборува премногу за нејзиниот приватен живот.

Таа долго време работи во белградскиот клуб, а стана позната и како водителка на ТВ-шоуто „Звезда“. Сепак, кога започна да се појавува на прес-конференциите на Звезда, таа стана неверојатно популарна.

Татјана рече дека не сака премногу да зборува за својот приватен живот и дека тоа го одржува на себе. Таа не е ниту обожавател на социјалните мрежи, па ретко може да ги видите нејзините фотографии без нив од игра на Звезда или прес-конференција.

loading...

Сепак, во претходните денови, Татјана конечно се огласи, и објави неколку фотографии. Во Србија тие се подготвуваат за продолжување на сезоната, а се чини дека Татјана е подготвена и за нови предизвици.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com