Connect with us

Ракомет

Реми натпревар меѓу Данска и Унгарија

Објавено:

Тежок натпревар за репрезентацијата на Данска вечерва со Унгарија. Реми натпреварот заврши 24-24 во рамките на втората рунда. Сега се прават само предвидувања дали ќе остане дел од ЕП кое продолжува во Австрија, Шведска и Норвешка.

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com