Connect with us

Тајмаут

Роналдо објави фотографија поради која целиот свет му завидува на него (ФОТО)

По крајот на сезоната, Кристијано Роналдо конечно доби заслужена пауза за да ги наполни батериите за нови предизвици.

Откако Јувентус минатата недела се збогуваше од Лигата на шампионите, тоа беше официјалниот крај на сезоната за овој клуб.

Следниот ден Роналдо замина на одмор со семејството, каде што навистина ужива во тоа.

Тој објави фотографија со својата девојка Георгина Родригез и покажа дека сè во неговиот живот е навистина „наредено“.

Колку се популарни тие, најдобро покажува фактот дека тие примиле над 7 милиони лајкови за само 4 часа.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com