Поврзи се со нас

Тајмаут

Рушење на рекорди со лајкови: Фотографијата на Георгина на јахта во сек*и поза предизвикува возбуда

Георгина Родригез објави неколку нови фотографии на Инстаграм денес кои направија вистински хаос.

Георгина на Кристијано Роналдо повторно е во центарот на вниманието на светските таблоиди поради фотографиите што ги објави на својот Инстаграм профил денес.

Таа објави неколку фотографии од јахтата во доста провокативни пози, а на една од нив за само неколку часа доби скоро два милиони лајка.

26-годишната девојка има скоро 22 милиони следбеници на Инстаграм, а секој ден објавува фотографии, поради што заработува многу пари.

Денес, таа објави неколку фотографии на кои вежба јога на скапа јахта и им покажа на сите дека навистина ужива во животот.

 

View this post on Instagram

 

Entre el mar y el cielo 💙 @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

loading...

Facebook