Connect with us

Тајмаут

Руски фудбалер ќе се жени со малолетна внука на поранешен руски претседател

Објавено:

Напаѓачот на Локомотив Москва Фјодор Смолов, наводно ја побарал за жена својата девојка, која се уште е малолетна, Марија Јумашева.

Фјодор (29) и Маша (17) се во врска извесно време, а тинејџерката, според пишувањата на руските медиуми, е внука на поранешниот руски претседател Борис Елцин.

 

View this post on Instagram

 

Gang gang #ooooweeee

A post shared by Fedor Smolov (@smolovfedor_10) on

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com