Поврзи се со нас

Фудбал

„Што и да се случи вечерва, вие, момци наши, веќе сте победници“

Во домашна атмосфера, првиот човек на Град Скопје Петре Шилегов ја следи вечерва македонската фудбалска репрезентација.

„Што и да се случи вечерва, вие, момци наши, веќе сте победници. Вашето срце на терен, нашите срца со вас. Одиме на европско“, напиша Шилегов на Фејсбук.

loading...

Facebook