Connect with us

Тајмаут

Сите зборуваат за автомобилот во кој седеше Ванда: Во Париз, сѐ се врти околу неа (ФИТО)

Објавено:

Ванда Нара привлекува внимание каде и да се појави.

Сопругата на Мауро Икарди ужива во животот што го живее, а секако луксузот е составен дел од тоа.

Ванда сака да се фали со скапите работи, а денес го претстави својот син Ламборџини вреден скоро 250.000 евра.

View this post on Instagram

En tacones 👠 me veo bien pero sobre ella mejor 😝

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Сите се воодушевени од тоа каков ѕвер поседува, и сигурно ужива да вози ваков автомобил.

Не е тешко за неа да си го дозволи имајќи предвид дека и таа и нејзиниот сопруг заработуваат огромни пари.

Реклама
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама