Connect with us

Тајмаут

Сопругата на овој фудбалер ретко е во јавост, но споделува фотографии од кои боли глава…

Објавено:

Мелани Брадариќ и Филип Брадариќ се во брак од 2017 година и имаат син Лука, а во моментов живеат во Шпанија каде игра за Селта.

Сопругата на фудбалерот Филип Брадариќ (28), Мелани Брадариќ (25) позираше на плажа во Шпанија и ја покажа својата совршена линија.

„Летото е состојба на умот“, напиша Мелани на Инстаграм веднаш до фотографијата на која седи во црно бикини и истура песок со десната рака. Таа наскоро доби бројни комплименти за својот изглед.

„Вистинска бомба“, „Леле“, „Вооу“, „секси“, коментираат следбеници.Мелани не се гледа често во јавноста и повеќе се дозна за неа за време на Светскиот куп во Русија. Причината е што таа е посветена на семејниот живот и фудбалот. има син Лука.

Реклама
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама