Поврзи се со нас
Here is the banner code 300x250 for mobile:

Тајмаут

Таа жена нема граници: Ванда Нара јава коњ целосно гола

Ванда Нара, сопругата на аргентинскиот фудбалер Мауро Икарди, објави нови многу провокативни фотографии на Инстаграм.

Ванда со секое ново соопштение ги полудува обожавателите, бидејќи е очигледно дека и е најважно да позира со што помалку облека или, во овој случај, целосно гола.

Јаваше коњ и позираше пред објективна камера без никаква облека, што секако наиде на воодушевување кај многу машки обожаватели кои ја „следат“.

Прашање е само што е следно што Ванда ќе ни подготви …

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

loading...

Facebook