Поврзи се

Фудбал

Тотенхем едвај се спаси од пораз против Њупорт

Екипата на Тотехем вечерва со реми едвај се спаси глава од нисколигашот Њупорт.

Завршетокот од 1:1, најави почеток на уште еден натпревар од четвртото коло.

Во продолжение погледнете ги головите:

ФОТО

loading...

Повеќе од Фудбал

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com