Поврзи се со нас

Тајмаут

Ванда Нара ги почести обожавателите со нова фотографија: Жешката русокоса позираше во проsирна танга

Ванда Нара продолжува да објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи.

Сопругата на напаѓачот на ПСЖ, Мауро Икарди објави селфи пред огледало со задникот во прв план.

Неколку дена не беше активна на социјалните мрежи, но враќањето го одбележа со оваа фотографија, која сигурно ќе го воодушеви машкиот дел од нејзините обожаватели или следбеници.

Поради овие и слични фотографии, Ванда привлекува големо внимание и не е ни чудо што има висок број на луѓе кои ја следат преку социјалните мрежи.

loading...

Facebook