Поврзи се со нас

Тајмаут

Ванда Нара знае што прави: Деколте и бујни гради и за Ноќта на вештерките (ФОТО)

Сопругата на Мауро Икарди, напаѓачот на ПСЖ, носеше тесен кожен костум за Ноќта на вештерките.

Како и повеќето луѓе во светот, Ванда го прослави празникот 31 октомври во маскирано издание. Таа, сепак, одлучи дека тоа ќе биде само мала промена, па објави селфи додека позираше во тесен и кожен костум.

Секако, и овој пат нејзините бујни гради не и недостасуваа одблизу, а на Инстаграм напиша дека е „ангел внатре“.

На друго селфи објавено на Инстаграм во нејзиниот костим, таа напиша: „Трик или лекување? Ноќта на вештерките 2020 дома“.

Како што се очекуваше, таа доби стотици илјади лајкови, како што е вообичаено кога Ванда објавува фотографии кои претежно откриваат многу.

loading...

Facebook