Connect with us

Тајмаут

Ванда се досадува во Париз: Што прави додека Мауро не е дома? (ФОТО)

Ванда Икарди прилично се досадува во Париз.

Сопругата и агентот на sвездата на ПСЖ, Мауро Икарди, во моментот не може да направи многу во светот на модата, заради целосната состојба во светот, но таа ги потсетува своите следбеници на социјалните мрежи на секој ден.

View this post on Instagram

🐞

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Така беше и вчера. Очигледно на Ванда и е толку досадно што реши да објави фотографии, а откако објави уште една провокативна фотографија, конечно собра околу себе она што најмногу го сака – децата.

Ванда ужива во годишниот одмор додека Мауро е во Германија. Таа е насмеана, среќна, но и доста провокативна.

View this post on Instagram

Selfie 🤳 acuático

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com