Поврзи се со нас

Тајмаут

Ванда се потруди да ги скрие голите гради: Оваа фотографија ги полуде сите мажи

Ванда Икарди продолжува да провоцира со разголени фотографии на социјалните мрежи.

Сопругата на фудбалерот на ПСЖ, Мауро Икарди, реши да ги фотографира голите гради покриени со раката. Успеа во тоа, но едвај.

Сепак, не можеше целосно да се скроти. Таа предизвика бројни коментари, а само напиша.

„Остана само зима“ …

loading...

Facebook