Поврзи се со нас

Ракомет

Вардар – Флензбург состави

Вардар вечерва игра против Флензбург во рамките од Лигата на шампионите. Мечот се игра во салата „Јане Сандански“ со почеток во 20:45 часот, секако без публика. ЕХФ ги објави составите на двата тима, односно имињата на играчите кои ќе настапат вечерва.

Advertisement

Facebook

Реклама