Поврзи се со нас

Фудбал

ВИДЕО: Алаба и Милер изведоа мајсторија

Најпрво домаќинот погоди преку Ројс за водство од 1-0, по што Баерн израмни на 1-1 на одличен начин од еден прекин.

Германската Бундеслига се игра на „Сигнал Идуна Парк“, каде Борусија Дортмунд го дочека Баерн Минхен.

loading...

Facebook