Connect with us

Тајмаут

ВИДЕО: Да направите вакво нешто во вода, мора да сте Златан Ибрахимовиќ

Златан Ибрахимовиќ овие денови ужива во францускиот Сен Тропе, а во текот на одморот ја искористи приликата да сними и видео, но и фотографија за Инстаграм. Па, така денеска објави видео на кое се гледа како изведува нешто што е навистина тешко, ако сте во вода. За овој фудбалски потег потребна е навистина голема сила во нозете за да се изведе.

 

View this post on Instagram

 

God Save the Queen

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic) on

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com