Connect with us

Други спортови

ВИДЕО: Да ти се заледи крвта, како е најавено враќањето на Мајк Тајсон во рингот

Објавено:

Сега е официјално, Мајк Тајсон се враќа во рингот на 12 септември против Рој Џонс Џуниор. Објавен е и трејлер како најава за мечот, од кој заледува крвта.

Навистина ова ќе биде егзибиционен меч, но меч кој не смее да се пропушти.

Реклама
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама