Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Дали оваа снимка од Видал ја покажува немоќта на Барса?

Погледнете го овој момент од вчерашниот натпревар и пресудате сами.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com