Connect with us

Тајмаут

ВИДЕО: Девојка на познат тенисер со скандалозна снимка од хотелска соба каде се во карантин

Published

on

Австралискиот тенисер Бернард Томиќ очигледно дека најдобро го поминува времето чекајќи го почетокот на Австралија Опен. Тој е во хотел, каде што мора да помине две недели во карантин, пред почетокот на Австралија опен. Таму е со неговата девојка, контроверзната ѕвезда од интернет стајтовите за возрасни Ванеса Сиера.

Таа минатата вечер во хотелската соба сними контроверзно видео по кое остави и линк каде што сите можат да кликнат, а потоа линкот води до сајтот за возрасни. Ванеса на сајтот нуди свои снимки и снимки со своето момче, а овој пат напиша: Кликнете да видите што правам во карантин.

 

Advertisement

Facebook