Поврзи се со нас

Тајмаут

ВИДЕО: Девојката на Кристијано Роналдо во теретана предизвикува воздишки кај мажите

Девојката на Кристијано Роналдо и тоа како сака да покажува лични видеа и фотографии на социјалните мрежи, а се чини дека е задоволна и од нејзиното тело па сака да го покажува. Така е и сега. Георгина објави видео снимка од теретана додека вежба, а многу мажи останаа без текст, само со воздишки.

 

loading...

Facebook