Поврзи се со нас

Тајмаут

ВИДЕО: Додека Роналдо тренира, Георгина се фали што има

Девојката на Кристијано Роналдо се повеќе објавува фотографии, но и видеа од нејзиното тело. На тој начин собира илјадници лајкови на социјалните мрежи и секако нови фанови. Последното видео кое го објави е од јахта како ужива, а секако во преден план беа градите. Георгина не се срами да покаже што има.

 

Advertisement