Поврзи се со нас

Кошарка

ВИДЕО: Го опцу Коби Брајант па доби голем ќотек

Откако ЛА Лејкерс ја освои 17-тата титула, низ улиците на градот се слушаа скандирања „Коби, Коби“, со што навивачите на овој тим и одадоа чест на легендата која загина во хеликоптерска несреќа.

Сепак, еден од присутните возврати „Кој го е*е Коби“. Тоа секако не им се допадна на навивачите, па лицето веднаш се најде на земја и доби голем ќотек.

 

Advertisement

Facebook

Реклама