Поврзи се со нас

Други спортови

ВИДЕО: Ѓоковиќ е голем спортист, но и голем човек, посебен поздрав за Петар од Македонија

Новак Ѓоковиќ е голем спортист, но и голем човек. Тоа го покажал во многу случаеви, па така и во последниот. Испрати специјален поздрав до Петар Мијалков од Македонија, дете со аутизам. За среќа потребно е малку, порача таткото на Петар.

loading...

Facebook