Поврзи се со нас

Фудбал

ВИДЕО: Гоооооол! Македонија поведе со велемајсторска акција

goran pandev

Она што сега треба да го направиме е, да не дозволиме противникот да постигне гол…

Оваа акција долго ќе ре прераскажува. Нашиот капитен, Пандев имаше одлична завршница. Елмас, Несторовски и Пандев, италијанското трио кое беше во акција и реализација.

Погледнете:

loading...

Facebook