Поврзи се со нас
Here is the banner code 300x250 for mobile:

Фудбал

ВИДЕО: Јунајтед губи од ПСЖ, а напаѓачот прописно се посрамоти

Остануваат уште неколку минути до крајот на дербито на вечерта во ЛШ помеѓу Манчестер Јунајтед и ПСЖ, на десетина минути до крајот на мечот резултатот е 1:2. При резултат 1:1 напаѓачот на Јунајтед, Марсиал прописно се посрамоти во 49-та минута кога промаши цел гол. Да погодеше резултатот секако ќе беше поинаков.

loading...

Facebook