Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Капитенот на Манчестер Јунајед уапсен во Грција, се тепал со полицајци на Миконос

Капитенот на Манчестер Јунајтед, Хари ј уапсен е во Грција, бидејќи наводно нападнал полицајци по една тепачка во ноќен бар. Стоперот наводно имал конфликт со други британски туристи, а потоа и со полицијата.

На социјалните мрежи се појави видео, а се тврди дека во оваа ситуација учествувал и Мегвајер. Ако се докаже сето ова сигурно скапо ќе го чини.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com