Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Клоп го одржа првиот тренинг со Ливерпул по 13 март

Објавено:

„Црвените“ ги почитуваа правилата на Владата и тренингот го одржаа во помали групи.

Под строги правила на надлежните органи, „црвените“ одржаа тренинг во помали групи. Полека сите англиски прволигаши се враќаат на старите навики и будат оптимизам дека натпреварите набрзо ќе се вратат.

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама