Connect with us

Тајмаут

ВИДЕО: Лаутаро сакаше да се пофали како молзе крава, но по ова дали уште ќе го нарекуваат „Бик“

Напаѓачот на Интер, Лаутаро Мартинез се уште е на одмор во пресрет на новата сезона. Вчера објави видео со кое ги насмеа неговите фанови. Имено, тој објави видео како молзе крава, а кога таа малку се мрдна, Лаутаро скокна од страв. Инаку, Лаурато го нарекуваат „Ел Торо“, или во превод „Бик“.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com