Connect with us

Кошарка

ВИДЕО: „Лелее, што направивме!“ – ден на кошаркарското чудо

Ден на кошаркарското чудо или ден на „Леле, што направивме“ вака ќе го паметиме 14-ти септември, кога македонската кошаркарска репрезентација постигна значаен успех на натпреварот Македонија – Литванија.

loading...

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com