Поврзи се со нас

Фудбал

ВИДЕО: Маестро Елмас, погледнете ја оваа акција

Погледнете ја оваа акција во режија на Елиф Елмас.

Македонскиот „бисер“ си поигра со далеку поискусниот капитен на Грузија, Јаба Канкава.

Македонија ќе игра во групата Ц заедно со репрезентациите на Украина, Австрија и Холандија.

loading...

Facebook