Поврзи се

Фудбал

ВИДЕО: Моментот кога Азар постигна гол и одби да се поздрави со асистентот на голот Давид Луиз

 

Конте смета дека неговата неговата екипа нема доволно „единство“ и јасно укажува на проблеми во тимот и надвор од теренот.

Еден момент во второто полувреме нагласи на тоа, кога Еден Азар постигна гол во 82-та минута, па целосно го игнорира човекот кој му асистираше, Давид Луиз.

ФОТО

ВИДЕО

ПОВЕЌЕ ОД Фудбал

loading...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com