Connect with us

Ракомет

ВИДЕО: Најдоброто вежбање #ОстаниДома во режија на Дибиров

Објавено:

Многу спортисти, со оглед на тоа дека поради коронавирусот се откажани сите натпреварувања, формата ја темпираат во домашни услови. Поминуваат подолго време со своите семејства, но тоа го комбинираат со вежбање. Истото го прави и Тимур Дибиров, кој го сподели видеото на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

10 day of quarantine #stayathome

A post shared by Timur Dibirov (@timurdibirov31) on

 

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com