Connect with us

Тајмаут

ВИДЕО: Ова Јапонче е апсолутен хит: Во детали го ископира познатиот тенисер

Објавено:

Малиот 6-годишен Јапонец Јуносуке стана хит на социјалните мрежи имитирајќи ги потезите на својот идол. Неверојатно е како успеал да ги ископира потезите на Федерер до најситен детаљ.

Реклама
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама