Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Поништен гол и водство на Силекс во Струга

Судиите го поништија голот на Ристов заради недозволена позиција, на денешниот натпревар меѓу Струга – Трим Љум и Силекс.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com