Connect with us

Тајмаут

ВИДЕО: Поради се*с со оваа девојка Рибери и Бензема завршиле на суд, сега е Инстаграм ѕвезда

Пред седум години, светот на спортот беше шокиран со веста дека Франк Рибери и Карим Бензема имаале сексуални односи со малолетна проститутка Захија Дехар, која тогаш имала 16 години.

Им рекла тогаш дека има 18, а плаќањето вредно 700 евра беше објавено како подарок за еден од нив за роденден. Рибери и Бензема завршија на суд, но беа ослободени, бидејќи не можеле да знаат дека е малолетна, по што Захија реши уште повеќе да заработи на скандалот.

Наплатуваше за гостување во емисии, глумеше во еден филм „Лесна девојка“, а потоа стана и ѕвезда на Инстаграм.

Не се воздржува да ги покаже своите атрибути, или како што вели, извајано тело, кое го добива со помош на целофан.

loading...

View this post on Instagram

Wrapped 😂

A post shared by 🎀 Zahia Dehar 🎀 (@zahiaofficiel) on

View this post on Instagram

🥖

A post shared by 🎀 Zahia Dehar 🎀 (@zahiaofficiel) on

View this post on Instagram

Sous le soleil exactement ☀️

A post shared by 🎀 Zahia Dehar 🎀 (@zahiaofficiel) on

 

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com