Connect with us

Ракомет

ВИДЕО: Пред соблекувалната пишува Македонија, а во неа огромно знаме од Вергина

Објавено:

Пред соблекувалната на нашата ракометна репрезентација пишува само Македонија, а во соблекувалната развеано е големо знаме од Вергина.

Претходно ракометарите на автобусот го сокрија името делот каде што пишуваше серверна.

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com