Поврзи се со нас

Фудбал

ВИДЕО: Промашувањето на Рахем Стерлинг против Лион

Дали ова што вечерва го направи Рахем Стерлинг против Лион е можно да се случи? Стерлинг може да се прогласи за трагичар на средбата меѓу Манчестер Сити и Лион во Лигата на шампионите (1-3).

Advertisement