Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Реал во проблеми – Коке му носи водство на Атлетико од 4:2

Коке покажа дека добро се снаоѓа во шеснаесетникот и во 104. минута од натпреварот ја зголемува предноста на својот тим на 4:2.

Реклама
Реклама

ГАЛЕРИЈА

Реклама
Реклама

Повеќе од Фудбал

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com