Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Ремзифаик Селмани во третата минута донесе радост за Ренова

Во третата минута од натпреварот во Тетово кој се одигрува во рамките на ПМФЛ, Ремзифаик Селмани ја тресеше мрежата на Академија Пандев во третата минута.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com