Connect with us

Тајмаут

ВИДЕО: Роналдо ја удира Георгина по задникот, потегот ги подели неговите фанови

Ново видео од домот на Кристијано Роналдо и неговата невенчана сопруга Георгина. Според коментарите во јавноста, потегот на Роналдо ги подели фановите. На едни не им се допадна тоа што го видоа, на други сето тоа им е ок. Имено, тој додека се играше со своите деца, неговата девојка ја удри по задникот, нешто што секако не помина со воодушевување кај фановите, особено понежниот пол, а една од причините е можеби не требало пред децата.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com