Поврзи се со нас

Тајмаут

ВИДЕО: Само еднаш го удрив топчето и облеков јакна, дури и мене ми е срам

Атрактивната голферка Пејџ Спиранац позната е по нејзините фотографии и видеа кои ги објавува на Иснтаграм. Сега повторно ја „запали“ машката фантазија со ново видео. Под него напиша:

-Конечно најдов горен дел на облека поради кој и мене ми е непријатно колку кожа покажува. Еднаш го удрив топчето и брзо облеков јакна, напиша Спиранац.

 

Advertisement

Facebook

Реклама