Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Се појави снимка од соблекувалната на Барселона, Лионел Меси во агонија

Не сме навикнале во вакво издание да ја гледаме Барселона, која како никогаш досега е понижена во Лигата на шампионите. Баерн Минхен ја прегази со 8:2, а видеото од соблекувалната на каталонскиот тим доволно говори како се чуствуваа фудбалерите. Особено Лионел Меси, кого никогаш досега не сме го виделе вака да биде тивок да биде во агонија.

loading...

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com